Dla Ciebie

Opowiem Ci o tym jak postrzegam życie.

Każdą sytuację w jakiej się znajduję uważam za neutralną. Nie jest dla mnie ani zwycięstwem, ani porażką. Analizuję tylko czy jest zgodna z moimi wartościami (pytam serca, nie umysłu), jeśli tak, to czy zgodnie z nimi idę we właściwym kierunku. Oceniam swoje zasoby i możliwości na dany moment. Oceniam czego mi brakuje. Wyciągam wnioski, koryguję plany i idę dalej w RÓWNOWADZE SERCA I UMYSŁU.


To jest mój cel życiowy: być zawsze w równowadze serca i umysłu. Mogę wtedy kochać siebie ( we właściwy sposób ) i innych.

To właśnie mam dla Ciebie.

Wiedzę, którą budowałam latami i wciąż buduję. Ta wiedza jest dostępna na moich stronach internetowych, moich forach, dyskusjach webinarach i sesjach coachingowych.

To wszystko dla Ciebie.

Wspomniałam o celu.
Teraz misja.
Moja misja to cel życiowy: być zawsze w równowadze serca i umysłu.
Mogę wtedy kochać siebie ( we właściwy sposób ) i innych. Będąc w takiej równowadze nie można nikogo skrzywdzić, można tylko się dalej rozwijać i wznosić na wyższy poziom świadomości. Tak naprawdę to wytwarza się energia, która nas chroni i nikt, i nic nie może nas skrzywdzić. Doświadczam życia. Jestem wolna, bo wolność polega na tym, ze sama decyduje jakie myśli pojawiają się w moim umyśle, które chcę karmić , a które wyrzucić. Panuję nad dialogiem w swojej głowie.
Ty też możesz mieć MOC pod kontrolą.
Nauczyłam się tej sztuki i nauczę jej Ciebie.
Właśnie, bo myślenie jest dużą sztuką i polega na tym, że w tym samym czasie jakby różne osobowości w nas ze sobą rozmawiały i one się ze sobą komunikują, sprzeczają, podważają i tak dalej. Nauczyłam się te rozmowy tak połączyć, by wyciągać to co dla mnie wartościowe. Dzięki temu mam zdrowie, szczęście, wolność, niezależność i dochód gwarantowany przez Boga.
Tej umiejętności również uczę innych.

Towarzyszę Tobie od pierwszego dnia budowania własnego szczęścia, aż do momentu kiedy jesteś wstanie ten proces prowadzić samodzielnie.